Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют31-03-2015

Бердичівські вулиці скоро засяють, в цьому допоможуть іноземні партнери

Принаймні для цього зроблять все можливе, оскільки дане питання сьогодні було в переліку питань порядку денного у міській адміністрації.

НЕФКО (Північна екологічна фінансова корпорація ) надасть Бердичеву кредит у розмірі майже 4 мільйони гривень на реконструкцію вуличного освітлення міста.

НЕФКО – це міжнародна фінансова установа, що була заснована в 1990 році п’ятьма Північними країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією.

Станом на сьогодні корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Білорусію та Україну. Діяльність НЕФКО, яка скеровується її головним офісом з Хельсінкі, спрямована на проекти, що покращують стан довкілля і водночас є ефективними з точки зору витрат.

Портфель корпорації складається приблизно з 400 малих та середнього розміру проектів, що поширюються на різні сектори.

Кредит для Бердичева на фінансування впровадження енергоефективних технологій надається на термін 5 років з 3,0% річних.

Подібну співпрацю корпорація здійснює з 4-ма містами України, серед яких є і наше місто

Даний кредит повинен бути виплачений за три транші. Приблизно 30 % суми кредиту має бути виплачено після початку проекту, 60 % – у середині виконання, і не менше 10% – вже після завершення.

5 років – це доволі вигідний термін, адже він передбачає повну фінансову окупність.

Однак для того, щоб даний проект став реальністю, а не просто темою для розмов, Міністерство Фінансів України має дати згоду на цю програму револьверного фінансування, що розрахована на модернізацію вуличного освітлення в Бердичеві.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa