Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-03-2015

Бердичівських священників інструктували про Великдень

Наближається одне з найбільших релігійних свят, Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів. 

З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах працівниками Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області прийнято участь на загальних зборах представників релігійних конфесій Бердичівського району Української Православної Церкви Московського Патріархату та підведено підсумки перевірок стану дотримання протипожежних заходів в храмах на території Бердичівського району.

Під час проведення зборів, велику увагу було приділено такому важливому питанню, як попередження пожеж під час відзначення Великодніх свят.

Про стан пожежної безпеки в Бердичівському районі та проблемні питання протипожежного стану культових закладів повідомив провідний інспектор Бердичівського міськрайоннгого відділу Володимир Рожок.

Особливу увагу священнослужителів звертали на важливість дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах а, особливо під час святкових Великодніх Богослужінь, на наявності в храмах первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та справність електромережі.

На завершення Настоятель Свято-Миколаївського Собору Віталій Бойко запевнив, що духовенство Єпархії зробить усе можливе, щоб привести культові споруди в належний протипожежний стан, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті аби зберегти найцінніше - людське життя.


Бердичів NEWS

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa