Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют26-03-2015

«Ревізор» прославив Бердичів на всю Україну

У понеділок, 23 березня, о сьомій годині вечора бердичівляни, затамувавши подих, чекали на початок програми «Ревізор». І не для того, щоб побачити нового ведучого, а щоб разом із знімальною групою «Нового каналу» зазирнути на кухні місцевих кафе та дізнатися, чи варто, а, головне, безпечно відвідувати їх. Цікавим став сюжет, відзнятий у Бердичеві, і для тих, кому доводилось або найближчим часом доведеться познайомитись із готелями міста.

Про те, що у місті відбувалися зйомки відомого телепроекту, було відомо ще у грудні. Інформація про заклади, у яких побував ревізор, швидко поширилася містом. Городяни переповідали один одному, як пройшла ревізія у кафе і готелях, однак, скільки не розповідай, краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Подивилися… Сказати, що перегляд передачі, розчарував, це не сказати нічого. Він просто вразив безвідповідальністю та невихованістю окремих городян. Невпевненість у власних силах, знання того, що на кухнях у їхніх закладів робота виконується навіть не у пів сили, а, в кращому випадку, на її третину, призвели до агресії та відвертого хамства в бік знімальної групи і, зокрема, ведучого Вадима Абрамова. Визнавати своїх помилок у закладах, до яких були певні претензії, навідріз відмовлялися, ревізора ображали, зачиняли на поверсі, відмовлялися обслуговувати та намагалися зупинити за допомогою міліції. Проте, були у нашому місті і світлі моменти – кафе «Меланж», врахувавши зауваження та виправивши їх, стало єдиним закладом Бердичева, який отримав відзнаку «Ревізора». Приємно вразила глядачів своєю душевністю і не оцінена за усіма критеріями програми ревізія у кафе «Благодать», що у МПК ім. О.Шабельника.

Як розгорталися події та про те, як не повинні себе вести виховані люди, детальніше у дивіться у сюжеті «Нового каналу». 


РІО Бердичів
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa