Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют25-03-2015

Вимушені переселенці зі сходу та АР Крим отримали понад 20 тисяч допомоги з міського бюджету

72 особи з числа вимушених переселенців із зони бойових дій на сході країни зареєстрованих у Бердичеві отримали з міського бюджету матеріальну допомогу на загальну суму 25 тис. 150 гривень. Про це на тижні повідомила Світлана Борісова, начальник відділу роботи з територіальною громадою, розповідаючи про підсумки роботи зі зверненнями громадян за минулий, 2014 рік.

За словами пані Борісової, станом на 06.01.2015 р. до міста Бердичева прибуло 590 громадян (станом на сьогодні - 681 особа), які виїхали з території Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Згідно розпорядженню міського голови від 20.06.2014 № 56 з метою захисту прав громадян України, які переселилися із східних областей, оперативного розгляду звернень щодо прийняття та розміщення їх на території міста Бердичева, працевлаштування, соціального захисту, пенсійного забезпечення, влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади, школи було створено робочу групу, до складу якої увійшли спеціалісти відповідних установ. Результатами її роботи є те, що протягом минулого року в гуртожитках закладів освіти міста та гуртожитку МК ВЖРЕП №7 розміщено 51 особу (10 осіб з АРК та 34 зі східних областей України). З них 21 особа наразі виїхала. 3 особи , з них 2 інваліда І гр. влаштовано до геріатричного пансіонату. Всі інші сім'ї проживають у рідних та знайомих, деякі винаймають житло.

До Бердичівського міського центру зайнятості звернулось 94 особи, 23 особи працевлаштовано за місцем тимчасового проживання, 38 чоловік отримали статус безробітного. Діти внутрішніх переселенців влаштовані в міські садочки та школи. За медичною допомогою до Бердичівської центральної міської лікарні звернулось 75 осіб з числа вимушених переселенців, яким була надана необхідна медична допомога.

Протягом зазначеного періоду, до управління Пенсійного фонду звернулось 161 пенсіонер - вимушених переселенців до м. Бердичева, з них 156 особам призначено пенсії, по іншим 5 - зроблені відповідні електронні запити на Мінсоцполітики.

За отриманням (переводом) державних соціальних допомог до управління праці та соціального захисту населення звернулось 39 сімей - вимушених переселенців (6 сімей з АРК та 33 зі сходу країни), всі допомоги призначено. Зареєстровано в Єдиній базі даних вимушених переселенців 239 сімей (378 осіб) та призначена щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в т.ч. на оплату ЖКП 209 сім’ям, на даний час отримали відповідну допомогу 195 сімей на суму 419,0 тис. грн.. 51 особа з числа вимушених переселенців отримує гаряче харчування через їдальню Міжнародного благодійного фонду «Хлібний Дім». 72 внутрішньо переміщених осіб звернулись за наданням грошової матеріальної допомоги з міського бюджету на суму 25 150 грн. Станом на 06.01.2015 58 осіб отримали матеріальну допомогу на суму 20 340 грн.


РІО Бердичів

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa