Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют24-03-2015

Обласний турнір з журналістики – бердичівляни призове місце

18 Березня у Житомирі відбувся «Обласний турнір юних журналістів», який для підростаючого покоління вирішило організувати управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

За звання кращих журналістів змагались команди з усієї Житомирської області. Бердичів достойно представила команда «Фенікс» у складі: Вікторії Деркач, Дарини Ничкало, Юрія Іванішена, Богун Анастасії, Бойко Катерини та Вікторії Лук’янюк. Більшість команди - юнкори бердичівської Школи Журналістики. Зважаючи на те, що часу на підготовку було обмаль (між міським відбором учасників і обласним турніром був лише один день – прим. авт.) команді довелось навчитись працювати разом всього за два дні.

Протягом відведеного на підготовку часу дітям було нелегко: багато невирішених питань, суперечки, напружена атмосфера… Але зрештою, уже під час змагань, деякі члени команди, які не були знайомими до цього, стали не лише друзями, а й справжньою командою! Звичайно, їм потрібна була підтримка, яку їм охоче надали Наталія Щерблюк викладач української мови та літератури НВК№2 та Любов Трибун, керівник Школи Журналістики.

Після запеклої боротьби та оголошення результатів своїми враженнями від турніру поділилась учасниця команди «Фенікс» Богун Анастасія.

Дівчина зізнається, що найважчим у цих змаганнях юних журналістів був власне початок самої гри, коли треба було зорієнтуватись, як усе проходить. Втім, допомогла команді їхня згуртованість, адже учасники розуміли, що зможуть досягнути результату лише тоді, коли стануть одним цілим. На думку Анастасії, їм вдалось об’єднатись за два дні підготовки завдяки заняттям у школі журналістики «Фенікс», які відвідують більшість членів команди, тому і її назва співпала з назвою школи. У підсумку бердичівляни привезли з обласного центру третє призове місце і це вважає Анастасія Богун, привід не тільки радіти, а й пишатися тим, що кожен з учасників був частиною команди. «Ми показали свою силу, свою команду та свою працю, тому наше призове третє місце-це наша гордість! Ми боролись проти сильних суперників, нас оцінювало журі, яке не перший рік працює у сфері журналістики. Тому чути слова похвал, отримувати від них грамоти-це вже високий рівень», - переконана учасниця змагань.

Зупинятись на досягнутому ніхто з юнкорів не збирається, тож попереду у них багато роботи як над собою, так і над засвоєнням основ журналістики.


РІО Бердичів

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa