Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют24-03-2015

У Бердичеві знайшли сміттєвих вандалів через “шматувальників”

Останні півтора місяці стали для бердичівських комунальників стали справжнім жахом. Перш за все — для працівників сьомого жеку. На Червоній Горі якісь вандали почали ламати сміттєві майданчики: ламати замки на них, курочити сміттєві контейнери, відламувати від них колеса. Більше того, для декого це перетворилося навіть на своєрідну гру: тільки комунальники відновлювали контейнери, як останні знову зазнавали нападів. 

Довгий час знайти зловмисників не вдавалося. Тоді комунальники звернулися за допомогою до міліції. Оперативним шляхом правоохоронці встановили, що викрадені колеса ...продаються на Кооперативному ринку у так званих “шматувальників”. У супроводі працівників міліції представники сьомого жеку вирушили на ринок, де і знайшли свої колеса одразу у двох продавців. 

Відпиратися “шматувальники” не стали. Розповіли, що колеса отримали “під реалізацію” від конкретних осіб. Завдяки цій інформації дільничі інспектори швидко вийшов на слід справжніх злодіїв. 

“Такі дії не залишатимуться без реакції і надалі, - каже заступник міського голови Сергій Онофрійчук. - Хочу закликати бердичівлян бути більш активнішими і повідомляти про випадки пошкоджень контейнерних майданчиків. Зрозуміло, що тихо їх не зламаєш, вони стоять біля будинків, і хтось це чує і бачить. Не будьте байдужими до цього всього. Ці майданчики зроблені для самих же мешканців, щоб їм було чистіше і зручніше жити”.


Бердичів NEWS

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa