Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют18-03-2015

Юрій Волошин – новий заступник голови Бердичівської районної ради

На сесії районної ради було сьогодні дійсно «гаряче».

Після того, як кандидатура Максима Самчика на посаду заступника голови ради району не отримала потрібної кількості голосів, з’явилося нове питання: хто ж все таки цю посаду обійме?

Була запропонована кандидатура Юрія Волошина. Пан Юрій – депутат районної ради, пастор церкви «Вефіль», відомий у районі своїми волонтерськими справами.

Але в першому голосуванні його особа не набрала необхідної кількості голосів. «За» проголосувало 30 депутатів, а згідно з законодавством України, кандидатура проходить тоді, коли набирає більше половини голосів. 30 голосів – це якраз половина, оскільки депутатів районної ради за законом 60 (один депутат помер, але це не змінює законодавства).

Тому, було вирішено поставити кандидатуру Юрія Волошина на повторне голосування, щоб депутати, які не були присутні, мали змогу проголосувати, що і було зроблено.

Юрій Волошин, все таки, став заступником голови, його кандидатуру підтримали 32 депутати.

Пан Волошин склав присягу і відзначав, що з своєї сторони робитиме все необхідне для блага району, та районної громади.

«Обіцяти нічого не буду, як робить багато хто. Це все- наша спільна праця. От як ми напрацюємо – те й будемо мати. Ситуація зараз дуже складна, будемо старатися. Дякую за підтримку. Як говорить завжди наш президент: «Нехай нам допомогає Господь», – сказав тепер уже заступник голови районної ради Юрій Волошин.

Те, що ми маємо – результат того, що ми віддаємо. Тож все, що матимемо у майбутньому, вже залежить від наших сьогоднішніх дій.

Мудрості новому заступнику.


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa