Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют18-03-2015

До 4 гривень може зрости тариф на проїзд у Бердичеві

У Бердичеві перевізники просять владу про підвищення до 4 гривень тарифу на проїзд у міському транспорті. Їхня пропозиція вже розглядається у владних кабінетах. 

Зокрема, на офіційному порталі міста з’явився проект рішення виконкому, згідно із яким планується таки встановити нові тарифи на проїзд у розмірі 4 гривень за одну поїздку. Відповідно, вартість одного проїзного квитка зросте до 272 гривень на місяць. 

Коли саме розглядатиметься це питання — наразі невідомо. Прийняте рішення має набути чинності у 15-денний термін з часу публікації його у ЗМІ. 


Востаннє тариф на проїзд у Бердичеві піднімався влітку минулого року. 


Відзначимо, що у Коростені ще 4 березня міська влада прийняла рішення про підвищення тарифу на проїзд до 5 гривень. Правда, у подальшому, провівши загальний аналіз тенденцій росту доходів населення, враховуючи напружену соціальну та економічну обстановку в суспільстві, 13 березня було прийнято рішення про зменшення тарифу до 4 гривень. Водночас, у Новоград-Волинському перевізники підвищили тарифи на проїзд до 5 гривень також на початку березня. Але у п’ятницю, 13 березня, було прийнято рішення повернення тарифу до попередньої позначки у 3 гривні. При цьому, суттєво скорочено графіки руху громадського транспорту. Тепер у Новоград-Волинському автобуси возять містян у будні тільки з 6.30 до 9.00 та з 16.00 до 18.30, а у вихідні дні — лише з 8.00 до 12.00. Такі обмеження і ціна на проїзд діятимуть до прийняття остаточного рішення про нові тарифи. 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa