Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют11-03-2015

ГАІ та влада Бердичева покривають «золоту молодь» міста?

У Бердичеві повний безпорядок, і ніхто на це не звертає уваги. Ходити вулицями міста стало не просто страшно, а – небезпечно. Раніше всіх турбували водії-шумахери, які дорогами міста не їздять, а літають. Тепер же достойну конкуренцію їм склали «круті чуваки» на мотоциклах.

Звук від реву мотоцикла вселяє в серце жителів паніку та страх. І не доведи Боже, щоб ти переходив дорогу ЧЕРЕЗ ПІШОХОДНИЙ ПЕРЕХІД, коли пафосний «байкар» мчить на своєму «залізному коні».

Ось вчора біля магазину «АТБ», що на вулиці Європейській, відбулася така ситуація: жінка виїжджала зі стоянки на дорогому авто. «Камікадзе» мчав прямо на неї, і ледь-ледь встиг затормозити, щоб не врізатися в автомобіль. Зухвальство чоловіка на мотоциклі меж не мало: мало того, що сам майже спровокував дорожню трагедію, то ще й накричав на жінку, покривши її зливою «гарних словечок» і вирвав у неї з рук ключі від авто!

І це- лише один з не багатьох випадків, пов’язаних із свавіллям «бердичівських гонщиків».

Образ красивого, мужнього хлопця на мотоциклі, звичайно, ніколи не стирався з уявлень дівчат про справжніх чоловіків. Але цей випадок – абсолютно не з цієї категорії.

Мотоциклісти їздять з шаленою швидкістю центром міста, а працівники правоохоронних органів навіть вухом не ведуть. «Береженого Бог береже, а мене моя міліція» – виявляється у цій фразі є серйозне недопрацювання, яке може коштувати дуже дорого.

Що ще потрібно зробити, щоб міська влада нарешті звернула увагу на це неподобство?

Невже вікна мерії приглушують звуки, що надходять з вулиць, коли ними не їдуть, а летять мотоцикли? Чи, може, просто бояться розбиратися з дітьми місцевих мажорів? Є ще один варіант: треба дочекатися, поки на вулиці Бердичева станеться горе, і хтось загине. Адже, як відомо, у більшості випадків робити оперативно розбиратись починають саме тоді.

Хочеться, щоб влада міста нарешті зрозуміла: люди не можуть терпіти вічно! Терпіння вривається. Може, варто винести це питання на порядок денний сесії? Чи все ж будемо чекати і мовчати?


БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa