Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-03-2015

У Бердичеві розпочато демобілізацію

9 березня стало знаковою датою для бердичівських артилеристів та їхніх сімей. Адже саме у цей день в Україні офіційно розпочалася процедура демобілізації. Майже вісімсот чоловіків, призваних рік тому у рамках мобілізаційного процесу, нарешті отримали змогу повернутися додому.

У понеділок на плацу 26-ої Бердичівської артилерійської бригади усіх їх урочисто проводили додому, у мирне життя. А позаду — рік тривог, страху, відчайдушної боротьби із реальним ворогом за Україну, її територіальну цілісність, свободу та незалежність. Рік, який змінив цих чоловіків до невпізнанності. Їхні подвиги на фронті вже обростають легендами навіть у стані ворога. А вони — звичайні чоловіки, яких удома довгий рік чекали батьки, дружини, діти. У понеділок всі вони зустрічали своїх рідних, не приховуючи власних емоцій.

На жаль, не всі бердичівські артилеристи повернулися додому живими. Не дочекались своїх рідних своїх захисників родини Олександра Мартинюка, Віктора Верещака, Володимира Котвінського, Олександра Сокорчука, Петра Дубіка, Василя Малинівського, Юрія Жабенка, Романа Щербатюка, Олександра Павлюка, Івана Вовка, Олега Яндюка, Олексія Богуна, Володимира Чеславського... Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв всі присутні того дня на плацу.

Неймовірною відвагою відзначилися на фронті всі без винятку бійці артбригади. І кожен з них заслуговує на свою, власну відзнаку. А дев’ятеро бердичівлян-артилеристів, за поданням керівництва бригади, були нагороджені відзнакою “Честь та слава Бердичева”, яка у нашому місті була запроваджена ьще кілька років тому, але вручалася вперше. Тож, навіки у Книгу пошани Бердичева відтепер будуть вписані імена Віктора Біленького, Сергія Величка, Дмитра Гортавлюка, Володимира Ковбасюка, Артема Мазура, Олександра Мартинюка, Дмитра Мирозовського, Івана Суканова і Володимира Сурка...

“Ми сьогодні маємо за честь вітати вас від імені міського голови Василя Мазура, від імені міської ради, виконавчого комітету, від імені всіх жителів міста. 26-та Бердичівська артилерійська бригада проявила мужність і героїзм під час проведення бойового завдання у зоні АТО. Золотими буквами в історію нашої військової частини вписано місця бойової слави, у яких ви виконували бойові завдання. Дякуючи вашій мужності, вашому героїзму були врятовані сотні бійців Збройних Сил України, завдяки вам ворог не пройшов далі всередину України. Сьогодні свято у нашому місті, у 26-ій артилерійській бригаді, у кожній вашій родині. Ви сьогодні ще раз довели, що є найкращими у Збройних Силах України”, - сказав секретар міської ради Василь Толочко, вручаючи бердичівським артилеристам відзнаки “Честь і слава Бердичева”. Матеріальну допомогу відзначеним бердичівлянам надав і народний депутат України Олександр Ревега.

“Шановні воїни! За період служби ви зробили все можливе, а, іноді, неможливе для того, щоб ворог зазнав відчайдушних втрат, чітко розуміючи, що він прийшов на нашу святу землю зі зброєю в руках, як загарбник. У важких бойових умовах ви проявили мужність і героїзм, професійність, толерантність та терпіння. За це я висловлюю всім вам і вашим родинам щирі слова вдячності і кланяюсь перед вашими близькими. Мене переповнюють слова гордості за вас!”, - звернувся до бійців та членів їхніх родин командир 26-ої артбригади Андрій Малиновський.

“Дозвольте мені від депутатського корпусу, від нашого українського народу подякувати вам за надзвичайно високий героїзм, за патріотизм, за любов до нашої рідної України. Своїм прикладом ви показуєте нашому майбутньому поколінню, який є справжній українець. Хочу подякувати вашим матерям, вашим дружинам, дітям, всім рідним і близьким, які у цей тяжкий період підтримували вас морально і духовно. Слава Україні!”, - відзначив народний депутат України Олександр Ревега, який особисто потиснув руку кожному із демобілізованих бійців артбригади.


Бердичівські НОВИНИ
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa