Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют06-03-2015

На дитячому заході у Бердичеві гралися, малювали і збирали кошти для бійців АТО

У четвер, 5 лютого, була проведена благодійна акція з метою підтримки української армії. Це не перша подібна акція в нашому місті, і, на жаль, не остання. Чому «на жаль»? Бо війна йде і потрібно діяти.

Цього разу організаторами виступили дитяча ігрова кімната «КРОХА» і Благодійний Фонд «Фенікс». Відразу на думку спадає асоціація з благодійною організацією «Крила Феніксу», але то не є вірно. Фонд «Фенікс» - це самостійна організація. Але представники «Крил Феніксу» не оминули цю подію і залюбки взяли участь.

До заходу «Весна і Жінка Берегиня», який відбувся в приміщенні торгового центру «Оноре де Бальзака», долучилися і батьки, і діти. Це були приємні декілька годин, проведені в дружній атмосфері. Ніхто не сидів без діла – кожен щось робив: малював, писав та просто гарно проводив час, а батьки із захопленням спостерігали за веселими дітлахами. Малюки не сумували – адже їх розважали вже досвідчені аніматори, які із задоволенням долучитися до проведення акції.

Демків Катерина Миколаївна, власниця ігрової кімнати, розповіла, що це перший захід подібного масштабу, але не останній:

«Первого сентября просто с детишками на улице пели украинские песни и водили хороводы. А к 8 марта решили провести данное мероприятие, цель которого показать, что пускай мы не рядом с бойцами физически, но душой мы всегда с ними. Мы должны помогать, и это вдохновляет. Если никто ничего не будет делать – ничего не будет и точка».


На запитання, чи плануються проводитися подібні заходи в майбутньому прозвучала відповідь: «Конечно, и не один раз. Сегодня относительно мало детей, а я люблю когда детей много. Возможно, это из-за того, что сейчас многие болеют, а может из-за того, что мало средств массовой информации подключили. Первый опыт есть, ошибки обнаружены, будем исправляться и проводить новые мероприятия, которые, в свою очередь, будут оказывать еще большую поддержку нашим бойцам».

А підтримка для бійців потрібна постійно і від кожного з нас. Хто може допомогти матеріально, той сміливо це робить, але не кожен в змозі. Хтось скупий, а в когось просто немає вільних коштів. Думка, що допомогти бійцям можна лише грошима - хибна. Малюнки, що були сьогодні намальовані, написані листи, різного роду вироби власними руками – це все є оберегами для наших солдатів.

Кошти, що були зібрані під час сьогоднішнього заходу, будуть передані на закупівлю ліків нашим солдатам.

Тому, не будьте байдужими! Долучаймося до подібних заходів і пам’ятаймо, що тільки об’єднавшись, тільки разом ми - сила!


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa