Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-02-2015

У Бердичеві зареєстровано 589 вимушених переселенців

Вимушені біженці з Донецької та Луганської областей та АР Крим, які прибувають у наше місто можуть звертатись за допомогою в управління праці та соціального захисту населення з усіх питань – відзначив Олег Павліківський, начальник управління праці та соціального захисту населення.

Людям, що прибули зі сходу і вже зареєструвались, призначена допомога в середньому, згідно розпорядженню Кабінету міністрів України, що займається регулюванням цього питання, від 400 до 880 гривень. У співпраці з центральною міською лікарнею надано медичну допомогу 72 особам, що звернулись в управління. На даний момент, основною проблемою у питанні вимушених переселенців, є обмеженість житлового фонду міста. Нині, всі хто мав потребу у житлі, розселені, міською владою розглядаються можливості розміщення в разі прибуття нової групи осіб. Не залишаються осторонь долі вимушених біженців і пересічні бердичівляни, які надають їм теплі речі та продукти харчування. Також пан Павліківський звернувся з проханням відгукнутись тих містян, хто має змогу прихистити у себе людей, яких вигнала з дому війна.


РІО Бердичів
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa