Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют20-02-2015

Бердичівляни молитвами вшанували пам’ять Героїв Майдану

Сьогоднішня 15а година зібрала на Центральній площі Бердичева велику кількість людей, які прийшли вшанувати пам’ять Небесної Сотні, героїв, які загинули в мирний час, у центрі столиці, у боротьбі за краще майбутнє та свободу.

«Хто, як не я?», – тепер говорять очі з світлин. «Хто, як не ти?…»,- здається аж в небі чути це відлуння суму та нестерпного болю, який завжди нагадуватиме нам про втрати та жорстокість і ніколи не зітреться з пам’яті.

Герої Небесної Сотні загинули без зброї, але завдяки своїй вірі та єдності вони зламали диктаторську систему і вибороли для нас право на зміни, право на краще життя. Однак доля розпорядилася так, що боротьба на Майдані стала лише початком втрат українців.

І з кожним днем втрат все більше і більше. Здається іноді, що це частина якогось жорстокого спектаклю, а там – далі омріяне щастя. Але до миру нам ще дуже далеко.

На Центральній площі міста сьогодні відбувся спільний молебень, разом зібралися представники усіх конфесій. Такі зустрічі бувають дуже рідко, і жаль, що отак місто збирає усіх разом не тільки відсвяткувати радісні події, але й розділити біль втрат та спільне горе.

Не описати словами тих відчуттів, які переживав кожен, слухаючи слова священників та вдивляючись у безсмертні світлини тих, хто ще рік назад навіть не думав про горе, яке прийде на нашу землю. І тільки розчулені очі та запалені свічки можуть найбільше розказати про оте чорне, що назавжди поселилося в душі кожного, про смуток, який ніколи безслідно не зникне.

Бердичів також багато втратив у боротьбі за мир. Бердичівляни, які віддали життя за нашу безпеку залишаться назавжди в людській пам’яті та в історії міста.

Навіть небо сьогодні не переставало бути похмурим, знає, мабуть, що Україна вшановує пам’ять своїх дітей…

Герої не вмирають!

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa