Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют18-02-2015

Бердичівський мер Василь Мазур пішов у народ

Міський голова Василь Мазур, як і щороку о цій порі, відзвітував перед громадою. Зустрічі мера з бердичівлянами вже відбулися в різних мікрорайонах міста (на Червоній Горі, М’ясокомбінаті та в центральній частині) в приміщеннях шкіл.

Непростий 2014-й рік змусив багатьох переосмислити цінності, відокремити першочергове від другорядного. Та, незважаючи на вцілому важку фінансово-економічну ситуацію, у Бердичеві вдалося не лише забезпечити зарплатою бюджетників, розрахуватися за енергоносії, утримати «на плаву» серйозну (як для такого міста) інфраструктуру, але і вирішити більш глобальні проблеми: наприклад, освоїти мільйонні кошти по Кіотському протоколу (медицина), ще більше – спрямувати на капітальні видатки по ЖКГ. Багато було зроблено у напрямку підтримки учасників АТО: це і грошова матеріальна допомога, і необхідне оснащення на передову, і лікування поранених, і надання пільг. Лише з міського бюджету на ці потреби було спрямовано 840 тис.грн. (а скільки ще допомагали різні колективи, підприємці, волонтери та просто небайдужі). Багато важливих питань вдалося вирішити завдяки допомозі держави, зокрема отримати мільйонні суми компенсацій за різницю в тарифах водоканалу і тепломережі, що дозволило дещо уповільнити темпи зростання тарифів.

Звісно, люди дивляться телевізор, бачать війну і відчувають її наслідки. Окрім трагічних, це ще й зростання цін, стрімке, практично щоденне падіння гривні, як наслідок — економія навіть на найнеобхіднішому. Тому бердичівлян цікавило під час зустрічей з мером не лише, як було, але і як буде. Звітуючи перед громадою, міський голова говорив і про це. Зокрема, про серйозні зміни в питаннях наповнення міського бюджету в умовах початку проголошеної децентралізації влади.

Бердичівські НОВИНИ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa