Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют17-02-2015

В Бердичеві вже місяць працює «Кур’єрська доставка» від Укрпошти

Підвищуючи якість надання послуг та рівень комунікації з клієнтом, Укрпошта кардинально змінила рівень надання послуги «Кур’єрська доставка».

«Пріоритетом в роботі національного оператора поштового зв’язку є максимальна адаптація до потреб споживачів та зміцнення економічного фундаменту для подальшого розвитку підприємства в умовах постійно зростаючої конкуренції, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Задля більшої зручності наших споживачів ми модернізували наш сервіс «Кур’єрська доставка», встановивши чіткі терміни доставки та прозору тарифну політику».

З 1 січня 2015 року в кожній регіональній філії Укрпошти створено «Центр управління», завдяки якому контролюється весь технологічний процес замовлення кур’єра, приймання, проходження та вручення відправлень кур’єрської доставки. Це, в свою чергу, сприяє суттєвому підвищенню якості надання послуги, яка відповідає очікуванням клієнта.

Так, за січень місяць оновленою послугою «Кур’єрська доставка» вже скористалося більше 22 тис. споживачів, відправивши майже 50 тис. відправлень по всій Україні.

Для більшої зручності користувачів сервіс передбачає інформування клієнтів про статус виконання замовлень, узгодження часу та місця доставки тощо. Укрпошта цінує час своїх клієнтів, тому строки доставки дотримуються чітко.

«Ми надаємо додатковий сервіс «Кур’єрська доставка» по всій мережі Укрпошти як в міських, так і в сільських відділеннях поштового зв’язку (за винятком Луганської і Донецької областей). Скористатися послугою можуть фізичні і юридичні особи, зокрема компанії, що займаються дистанційною торгівлею», – наголосив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.


БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa