Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют16-02-2015

У Бердичеві працює благодійна фотовиставка на якій представлені світлини з АТО

Сьогодні, як ніколи, армії потрібна як моральна, так і матеріальна допомога. За всі часи незалежності ніхто не приділяв достатньої уваги армії, а навпаки – її систематично знищували, розпродавали, дискредитували. Запізно шукати винних у тому, що армія знаходиться у такому стані. Головне запитання: як і чим кожен із нас може допомогти? Військові на бойовому фронті повинні бути впевнені, що в них за плечима надійний тил, який забезпечить їх усім необхідним. Саме для цього і організовують різні благодійні акції. 

15 лютого у бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів на Червоній горі розпочала свою роботу благодійна фотовиставка, організована фондом допомоги країні «Крила Фенікса-Бердичів». На відкриття фотовиставки завітали  міський голова Василь Мазур, народний депутат Верховної ради України Олександр Ревега та головний гість – представник генерального штабу, заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв. 

Усім відвідувачам були представлені авторські фотографії, які були зроблені у зоні бойових дій: побут військових, зруйнована інфраструктура міст, бойова техніка та інші світлини, які не залишать Вас байдужими.

Фотографії з видами Бердичева, українських пейзажів Полісся, Карпат, Криму разом із Подякою від фонду допомоги країні «Крила Феніксу-Бердичів» вручали всім учасникам аукціону у якості подарунку. На аукціон було виставлено військові атрибути (каски, які розписані українським орнаментом і художні картини майстрів живопису художньої школи м.Бердичів). Зібрані гроші підуть на закупівлю приладів нічного бачення для 26 артилерійської бригади. 

Кромі того, всі, хто хоче долучитись до фото-мистецтва та допомогти зібрати кошти для допомоги військовим, можуть скористатись благодійною скринькою.

Фотовиставка продовжить свою роботу до 25 лютого, з 9.00 до 18.00 щоденно.


РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa