Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют13-02-2015

Самогонний бізнес Бердичева найкраще розвивається на Червоній горі

Як казав Остап Бендер, навіть зі звичайної табуретки можна гнати самогон. Та що там, з табуретки, самогон женуть і з виноградних кісточок, і з кокосів, і навіть з молока.

І хоча є серед жителів Бердичева й такі, хто не розуміє, як можна пробувати самогон, коли у світі є великий вибір благородних міцних напоїв, мало хто втримається і не спробує новий вид екзотичного самогону, або ж національного напою.

Продаж алкогольної продукції-це високо прибутковий бізнес, який приносить величезні прибутки всім, хто якимось чином пов’язаний з продажем алкоголю, починаючи від виробників і закінчуючи роздробом. Розуміючи прибутковість цього бізнесу, багато підприємців, бажаючи долучитися до цієї золотої жилки, починають продавати самогон.

У Бердичеві самогонний бізнес, відверто кажучи, процвітає. І продають так звані «натуральні»напої навіть в магазинах. Найбільшими професіоналами цієї справи є жителі району «Червона гора».

Працівники правоохоронних органів нагадують, що цей бізнес є нелегальним, і «бізнесменів» очікує відповідне покарання.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa