Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют28-01-2016

Проблеми опалення у Бердичеві та чи можна за нього не платити

З початком опалювального сезону, розпочалися у бердичівлян і проблеми. Часто чути нарікання на ледь теплі батареї та великі рахунки «невідомо за що». «От заблокуємо труби і будемо шукати інші способи обігріву», – розмірковує дехто з бердичівлян.

Ми вирішили дізнатися у фахівців чи можливо відключити обігрівальний елемент в одній з кімнат і вимагати перерахунку оплати за теплопостачання? Чи можна, взагалі, відключитися від централізованого опалення в багатоквартирному будинку?

По-перше, зменшити суму оплати за опалення, відключивши батарею в одному з приміщень квартири, неможливо. Тому що, об’єктом для нарахування оплати за теплопостачання є загальна площа квартири (крім балконів, лоджій та терас).

По – друге, відмовитися від отримання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, споживачі, в принципі можуть, але при умові, що можливість такого відключення передбачена технічною схемою теплопостачання, затвердженою органами місцевої влади. При цьому повинні бути враховані будівельні норми і забезпечена безперебійна робота всіх комунікацій будинку.

Крім того, від 29 грудня 2015 року Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 3742 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води». Ініціатором створення якого є Кабмін.
Документом передбачено накладення штрафів за самовільне від’єднання або відключення від теплових мереж, внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, а також від гарячої води.

Тому не рекомендуємо вам самостійно, без дозволу відповідних органів, проводити «реорганізацію» теплопостачальної системи у вашій квартирі.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa