Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют25-01-2016

Учні Бердичівського району не голодуватимуть

Найбільше емоцій у депутатів та присутніх, на засіданні Бердичівської міської ради, освітян викликало обговорення постанови Кабміну№16 від 18.01.2016 року. Згідно якої з державного бюджету фінансуватиметься харчування учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», та дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів.

Далі, наголошується, що: “Органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів”.

У Бердичівському районі харчуватимуться всі учні 1-4 класів, принаймні у лютому місяці, після виходу з канікул. Так було вирішено у процесі довгих дебатів під час засідання районної ради.

За лютий місяць депутатам і керівництву району необхідно буде віднайти джерела фінансування для майбутнього харчування учнів 1-4 класів всіх категорій.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa