Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют19-01-2016

Чи матимуть учні 4-7 класів Бердичівщини до кінця року підручники?

Міністерство освіти вже двічі змінювало дату надходження підручників для учнів 4-7 класів, які перше півріччя навчалися без них. Та і до кінця навчального року 100% забезпечення може і не бути.

Нагадаємо, що рішенням Кабміну 50% необхідної суми на закупівлю підручників для цих класів мали профінансувати з держбюджету, ще 50% – з місцевих бюджетів.

В кінці минулого року на Житомирщину поступили нові підручники на суму 9 млн 705 тис. 700 грн. їх було розподілено по районах. Проте забезпеченість цими підручниками складе лише 50 % від потреби.

За словами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Вадима Калініна, в першу чергу підручники розраховані на учнів з малозабезпечених сімей.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.15 року №1348-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» галузь освіти області отримала кошти на придбання підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів ще на суму понад 2 млн грн., повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Разом з цими коштами забезпечено підручниками буде близько 70 % учнів 4 і 7 класів.

До речі, учні можуть користуватися їх електронними варіантами на сайті репозитарію навчального контенту. Проблема лише в тому, що навіть на електронному ресурсі Міністерства освіти посібники не в повному обсязі.

Отже, 25% учнів прийдеться придбати підручники за власні кошти, адже на полицях книгарень вони з’явилися вже давно.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa