Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют18-01-2016

Депутат Житомирської обласної ради привіз подарунки для мешканців бердичівського геріатричного пансіонату

Новорічні свята – це час приємних несподіванок, сюрпризів та подарунків. Та є люди, які потребують особливої уваги в новорічно-різдвяну пору – це наші батьки, бабусі і дідусі. Деякі з них залишаилися самотні у ті дні, коли усі ми проводимо його в родинному колі.

Так, нещодавно, взявши гору подарунків, депутат Житомирської обласної ради Романський Ігор Васильович з помічниками відвідав Бердичівський геріатричний пансіонат. Ця установа є домівкою для людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів та людей з вадами здоров’я, які постійно потребують стороннього догляду і уваги.

Привітавши всі хмешканців Будинку з новорічними святами Ігор Васильович завітав до кабінету директора пансіонату. Під час зустрічі керівник підкреслив необхідність проведення ремонтних робіт, утеплення приміщень і загального покращення побутових умов закладу.

Керівник закладу направив письмове звернення до депутата, у якому зазначив проблеми пансіонату, які першочергово потрібно вирішити задля добробуту людей, що там проживають. Ігор Васильович пообіцяв сприяти у вирішенні проблемних питань, які було згадано, оскільки він є членом Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.
Дякуємо за підтримку заходу “магазину 3D”.

Депутат запевнив, що ця зустріч не була останньою і пообіцяв допомагати закладу й надалі. 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa