Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют14-01-2016

Чого не повинні робити бердичівляни у новому році

З приходом нового року, вступили в дію і нові закони та правила. Ми вже звикли, що всі останні нововведення принесли простим українцям тільки нові проблеми. Та ми знайшли і декілька позитивних моментів, які внесуть у життя пересічних бердичівлян невеличке полегшення.

1. З 01 січня 2016 року вступив у дію закон “Про метрологію та метрологічну діяльність”, у якому чітко прописана відповідальність комунальних служб за перевірку лічильників.

Отже, споживачі комунальних послуг не повинні оплачувати послуги за перевірку і ремонт лічильників. Плата за обслуговування лічильників вже включена до тарифів на послуги. Досі, деяким підприємливим комунальникам, вдавалося заробити на цьому додаткові кошти. Тепер, можна посилатися на ст.17 п.4 , вище вказаного закону, заявив на своїй сторінці у Facebook замісник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов.

2. Внесено зміни до ст. 6 Закону «Про порядок виїзду з України та в‘їзду в Україну громадян України» (діють з 29.12.2015 р.), які знімають певні обмеження на виїзд з України.
Тепер, при оформлені закордонного паспорту бердичівляни не повинні надавати різні обмежувальні довідки, наприклад , про судимість.

3. Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)», який набрав чинності з 1 січня 2016 року. В основу нового закону покладено спрощену процедуру оформлення спадщини та реєстрації прав спадкоємців.

Спадкоємцям у сільській місцевості не потрібно буде шукати нотаріуса. Спадщину можна буде оформити у сільській раді. І, головне, всім спадкоємцям не потрібно буде сплачувати шалені гроші за майно рідних. Законом скасовується обов’язкове проведення оцінки майна та земельної ділянки. Також, не потрібно сплачувати податок у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги за законом чи за заповітом.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa