Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют05-01-2016

Учасники АТО і волонтери перекрили дорогу на Бердичів

Право на пільговий проїзд у громадському транспорті для учасників АТО відстоювали військові та волонтери у Житомирі 4 січня. Активісти перекрили рух маршруткам по вулиці Жуйка, якою їздить транспорт, і в бердичівському напрямку. Мотивували вони свої дії тим, що водії відмовляються безкоштовно возити учасників антитерористичної операції.

«Дістали вже ці перевізники та водії, які хамлять нашим хлопцям та вдовам, висаджують їх, не дають їм безкоштовно проїхати. Ну скільки можна терпіти? Ви самі бачите, хлопці приїхали з різних бригад. Я особисто спілкувалася з перевізниками за останній рік разів 20, це точно. Вони всі обіцяли АТОвців та вдів не чіпати», - розповідає Ірина Коцюба, волонтер ГО «Час змін».

В державному бюджеті цьогоріч не передбачена компенсація за пільгове перевезення пасажирів у маршрутках. З 1 січня пільги може встановлювати Житомирська обласна державна адміністрація та міська рада. Тому, поки ще немає рішення, деякі перевізники Житомира вже почепили оголошення про скасування пільг з 1 січня 2016 року.

Після півгодинної акції на місце події прибули посадовці з ОДА - Ярослав Лагута та Роман Крисюк. Вони прохали активістів розблокувати дорогу на Бердичів.

«Повернути безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій буде неможливо», - повідомив Роман Крисюк, начальник обласного управління промисловості, розвитку та туризму. На думку чиновника, це буде певна кількість місць в маршрутці або певні дні. Все залежатиме від фінансових ресурсів того чи іншого населеного пункту. Але в тому вигляді, як вони були до 31 грудня, їх, на жаль. не буде. Держава не може повністю забезпечити щоденне перевезення пільговиків.

Розблокувавши дорогу, активісти вирушили до облдержадміністрації, щоб обговорити повернення пільг військовослужбовцям. Перевізники пообіцяли безкоштовний проїзд для учасників бойових дій на сході країни. Вони запевняють, що стежитимуть за дотриманням обіцянок.

 

РІО БЕРДИЧІВ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa