Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют24-12-2015

Бердичівські військові навчаються за програмою НАТО

Третя група бердичівських військовослужбовців отримала дипломи і сертифікати про закінчення курсів з фахової перепідготовки. Нові для себе спеціальності, пов’язані з комп’ютерним дизайном, здобули 28 військових, що звільнились у запас, і ті, хто повернувся із зони АТО. Проводили навчання на базі гарнізонного Будинку офіцерів викладачі Хмельницького національного університету. Фінансову підтримку перекваліфікації військових не лише в Бердичеві, але й по всій Україні, здійснює програма НАТО «Партнерство заради миру».

Більше трьох тисяч офіцерів, які звільняються в запас або мають звільнитись, отримали нові для себе спеціальності. Попитом у військових користуються професії, пов’язані з комп’ютерними системами і мережами, графічним дизайном і рекламою та спеціальностями економічного профілю. Курси, що тривають близько двох з половиною місяців, розраховані на задоволення потреб працевлаштування колишніх військовослужбовців у цивільному житті, виходячи з аналізу ринку праці.

«На сьогодні ця програма дуже актуальна, оскільки здійснюється постійна ротація військових, багато хто з них, повернувшись додому, мають адаптуватись в цивільному житті, потребують допомоги і підтримки. У Бердичеві ці курси користуються попитом. Одночасно з тим, що випускається третя група, уже завершується набір до четвертої за цими ж спеціальностями», - каже Михайло Войнаренко, перший проректор Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, директор центру перепідготовки та соціальної адаптації за програмою НАТО «Партнерство заради миру».

Сертифікати слухачам курсів вручали у неділю, 13 грудня, в Будинку офіцерів Крістофер Штаудт, менеджер програм НАТО в Україні та його заступниця Олександра Огороднікова, які завітали у Бердичів, щоб привітати військових зі здобуттям нового фаху.

 

РІО Бердичів

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa