Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют22-12-2015

Як банки намагаються заробити на своїх клієнтах

Користуючись банківськими послугами, ми і не помічаємо як втрачаємо додатково власні кошти.

Наприклад, банки стали брати комісію поповнення картки 1-1,5 % від суми. За зняття готівки у банкоматах з власних коштів, ви можете заплатити 1-3 % від суми, кредитних – 4-6%. При оплаті комунальних послуг. включіть до витрат і банківську комісію. Багато банків значно підняли кредитні відсотки на залишок несплаченої суми ( наприклад, у «Приватбанку» це – 3.6%).

Деякі банки почали брати плату за повернення, забутої у банкоматі іншого банку, картки. Така послуга вам може обійтися від 100 до 150 гривень. З’явилися, навіть, платежі за невикористання банківської картки.

Але, як повідомляє «Ділова Столиця», найоригінальніший спосіб підзаробити задурно, винайшов УкрСіббанк (його відділення у Бердичеві знаходиться за адресою вул. Сестер Сломницьких, 2). Який вирішив знімати гроші за невдалу спробу зняти готівку, у будь-яких банкоматах. Якщо вам не вдалося зняти гроші з першого разу, наприклад, із-за нестачі коштів, то під час другої спроби ви втратите від 5 до 7 гривень.

Головне, що чинне законодавство немає ніяких заборон для банків. Згідно Закону «Про банки і банківську діяльність», банки самостійно встановлюють розміри комісійних за надані послуги. Єдиною забороною є – встановлення комісії за дострокове погашення кредиту.

От і вір відтепер банківським установам, і у не популізм українських законів.
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa