Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют18-12-2015

Бердичівські військові готуються до цивільного життя

28 бердичівських військових завершили навчання в рамках програми перепідготовки та соціальної реабілітації колишніх військових, професійної адаптації воїнів, які несли службу в зоні АТО. Це вже третій випуск.

Нагадаємо, що першими випускниками курсів Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації, які працювали на базі Будинку офіцерів, стали 59 військовослужбовців. 30 з них отримали свідоцтва за спеціальністю «Дизайнер», 29 – за спеціальністю «Зв’язківець». 
Нинішній випуск отримав спеціальності за двома напрямами «Економіка» та «Комп’ютерні науки».

Курси були відкриті за сприяння програми НАТО. Програма Україна-НАТО “Партнерство заради миру” працює в нашій державі із 2000 року, курси відкриті вже у 27 містах. За ці роки в межах програми в Україні пройшли перепідготовку 7,5 тисяч людей. «Ювілейний, трьохтисячний сертифікат, виданий нашим центром, якраз попав на цю групу. Вже більше трьох тисяч офіцерів, які звільнилися в запас або підлягають звільненню, отримали цивільні спеціальності. Лише в Бердичеві підготовлено три групи фахівців з числа військових. Вже здійснено набір четвертої і на квітень наступного року запланована п’ята група», – розповів директор центру Михайло Войнаренко .

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa