Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют17-12-2015

Бердичівлянам на замітку: новини та зміни у банківській сфері

Як повідомляється на сайті регулятора, банківські установи у новорічний період також відпочиватимуть.

А саме, з 1 по 3 січня та з 7 по 10 січня у банках плануються вихідні дні. У ці ж дні не працюватиме і система електронних платежів(СЕП).
4 січня у банках та через електронну систему клієнти обслуговуватися також не будуть, хоч банки працюватимуть.

Тому, якщо дата платежу по податкам чи кредитам припадає на ці числа, прийдеться сплатити раніше, щоб не отримати штрафні санкції. Причому, 29 та 30 грудня роботу СЕП буде продовжено на 2 години. 30 грудня всі розрахунки з клієнтами повинні бути завершені.

5, 6 та 11 січня банківські установи та СЕП продовжать роботу у звичному режимі. А робочий день з 8 січня переноситься на 16 січня.

Також, Національний банк України акцентує увагу на тому, що офіційний курс гривні на новорічний період, буде встановлено 30 грудня 2015 року і діятиме до 5 січня 2016 року.

Ще одна новина для бердичівлян: «Сбербанк Росії», що знаходиться у центрі міста, нині перейменовано у «Сбербанк». Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб. Власником банку залишається Московське Публічне акціонерне товариство «Сбербанк Росії». 
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa