Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют16-12-2015

Тиждень права у Бердичеві пройшов за участі інспекторів поліції

 
В рамках заходів, які проходили по всій Україні, працівники блоку превентивної діяльності Бердичівського відділу поліції зустрілися з учнями місцевої школи та розповіли про те, що «дитячі пустощі» можуть набути зовсім іншого забарвлення і кваліфікації в правовому полі.

З метою ефективного правового виховання працівники поліції постійно проводять роботу з профілактики дитячої злочинності. Дані заходи направлені на подолання негативних явищ у дитячому середовищі.До Всеукраїнського тижня права поліцейські інспектори відвідали бердичівську школу, де провели для дітей профілактичну бесіду про наслідки вчинення злочинів та правопорушень, а зокрема крадіжок, які досить часто трапляються у школах.
Окремо працівники поліції зупинилися на особистій безпеці дітей як повсякденно так і під час канікул. А також дали поради як не стати жертвою кримінального правопорушення та як діяти, коли правопорушення вже сталося.

Правоохоронці наводили реальні приклади зі своєї службової практики та з вдячністю відповідали на поставлені запитання.
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa