Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют14-12-2015

В Бердичеві розпочав роботу територіальний сервісний центр МВС

Редакцією Бердичів БІЗ була проведена бесіда з в.о. директора територіального сервісного центру МВС в м.Бердичів № 1842 Романським Ігорем Васильовичем. Ми більш детально розібрались з щойно створеною установою. Зі слів Ігоря Васильовича ми вияснили що: функції реєстраційно-екзаменаційних відділів ДАІ виконує Регіональний сервісний центр МВС.

Нова структура створена в ході реформування системи Міністерства внутрішніх справ, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ».

Усі центри працюють за принципом «єдиного вікна» і надають послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів (ТЗ), проведення технічного огляду ТЗ, прийняття іспитів та видачі посвідчень водія, свідоцтв про підготовку водіїв ТЗ, що перевозять небезпечні вантажі, та про допуск ТЗ до перевезення небезпечних вантажів тощо. Кожен громадянин може звернутися до будь-якого з центрів, незалежно від місця проживання та реєстрації.

Наразі, для переоформлення права власності на придбаний ТЗ, довідка-рахунок не потрібна. Продавцю і покупцю транспортного засобу достатньо прийти у сервісний центр МВС, де власноруч заповнити і підписати договір купівлі-продажу(є безкоштовний) у присутності адміністратора, котрий засвідчить особистості продавця та покупця на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 941 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів».

Для запобігання виникнення неприємних ситуацій при придбанні транспортного засобу, наполегливо рекомендую, звертатись за висновками експерта МВС щоб заздалегідь виявити факти фальсифікацій та підробки номерних агрегатів чи документів які їх супроводжують.

Графік роботи ТСЦ № 1842 м.Бердичів:
Вт.-Пт. з 9.00-18.00
Сб.- 9.00-16.45
Вихідний: Нд-Пн.
Обідня перерва: з 13.00-13.45
Контактні телефони:
3-14-41, 3-14-61, факс 4-00-74

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa