Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют11-12-2015

Куди у Бердичеві звертатися, якщо ти власник транспортного засобу

Чутки про скасування міліції та ДАІ розходилися вже давно. І справді, у деяких містах України вже пройшов новий набір поліцейських. У Бердичеві, поки що, змінилася лише вивіска.

Та одна структурна одиниця правоохоронних органів міста вже розпочала свою роботу у новому режимі. Замість звичного нам МРЕВ, у Бердичеві запрацював Територіальний сервісний центр МВС. Це чергова зміна вивіски, чи дійсно нова система роботи, покаже час.

Але, як повідомляє Житомирська ОДА, центр працюватиме за принципом «єдиного вікна». Тобто, всі документи будуть видаватися, виключно через державного адміністратора.
Сервісний центр надаватиме послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів (ТЗ), проведення технічного огляду ТЗ, прийняття іспитів та видачі посвідчень водія, свідоцтв про підготовку водіїв ТЗ, що перевозять небезпечні вантажі, та про допуск ТЗ до перевезення небезпечних вантажів тощо.
Незалежно від місця проживання та реєстрації, звернутися можна до будь-якого з центрів.

Бердичівський територіальний сервісний центр 1842 , знаходиться за старою адресою МРЕВ: м. Бердичів, вул. Ново-Іванівська, 21.

Нагадаємо, що наразі для переоформлення права власності на придбаний транспортний засіб довідка-рахунок не потрібна.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa