Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-12-2015

У місті Бердичеві на реалізацію Програми соціальної підтримки громадян планують витратити 1 000 000 гривень

На жаль, не вщухають бойові дії на Сході України, і ніхто достеменно не знає, коли завершиться ця війна, і скільки українських солдатів ще в ній поляже. А за кожним загиблим стоять його батьки, дружина, діти, які втратили годувальника і залишилися наодинці зі своїм горем та проблемами. Щоб уникнути цього, у місті Бердичеві за ініціативи міської ради створено Програму соціальної підтримки громадян, яку розробило Управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради.

На реалізацію основних цілей і завдань Програми протягом 2016 року з міського бюджету закладено відповідні кошти – один мільйон гривень.

Програму соціальної підтримки громадян було створено з метою підвищення рівня соціального захисту громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію міста Бердичева, родин військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби у АТО, сімей, родичі яких призвані на військову службу під час мобілізації, в т.ч., які виконують бойове завдання в районі проведення АТО та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур міста, що брали участь у антитерористичній операції. Відповідний проект рішення у якому викладені основні тези даної Програми опубліковано на Офіційному порталі міста Бердичева.

У додатку до Програми соціальної підтримки громадян надано обґрунтування необхідності її прийняття. Зокрема вказано, що станом на 01.12.2015 року на територію міста Бердичева прибуло та розміщено 588 осіб, з них з АР Крим – 55 особи, з Донецької та Луганської областей – 533 особи. У той же час з початку антитерористичної операції велика кількість бердичівлян, виконуючи свій військовий обов’язок, були призвані на військову службу по мобілізації, загинули або були поранені при виконанні поставлених завдань. Така сама доля спіткала багатьох співробітників правоохоронних органів, силових структур, Нацгвардії, тощо. Натомість залишилися їх родини, котрі можуть знаходитися у скрутному життєвому становищі.

Затвердження Програми соціальної підтримки дасть можливість для надання цим категоріям громадянам грошової допомоги з міського бюджету, як таким, що потрапили у важкі життєві обставини та призначення їм всіх видів державної соціальної допомоги передбачених чинним законодавством України. Також це допоможе спростити процедуру звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги родин військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби у АТО, військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур міста, що брали участь у антитерористичній операції.

Окрім того Програма соціальної підтримки забезпечить переселених з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції громадян умовами тимчасового проживання, а також проведення лікування та медичної реабілітації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур міста, що брали участь у антитерористичній операції. 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa