Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют08-12-2015

Як турецькі події можуть вплинути на життя бердичівлян

Хоч Турція знаходиться за морями-океанами, та пов’язує нас чимало. Ми не говоримо про якісь родинні та братські зв’язки, а про економічні. Що може змінитися для нас, відповідно до змін у турецькій економіці?

Останні роки чимало бердичівлян відпочиває на турецьких курортах. Як повідомив агентству «Інтерфакс Україна» генеральний директор компанії Аmadeus Олексій Муровцев, наприкінці листопада і початку грудня інтерес до відпочинку у Турції, з-за падіння цін на путівки майже на 40%, зріс ще більше. За інформацією місцевих турагенств, така ж тенденція спостерігається і у Бердичеві.

Не дивлячись на збільшення попиту, в турецьких готелях планують відмінити улюблену нами систему «все включено». Про це заявив міністр культури і туризму Турції Міхар Унал. Адже, розрив відношень з Росією приніс країні великих збитків. І власники готелів шукають шляхи їх відшкодування. Зрозуміло, з відміною all inclusive ціни у готелях значно зростуть, відповідно подорожчають і путівки.

Але, на ринку товарів можуть відбутися, навпаки, позитивні зміни. З-за відмови Росії від турецьких товарів, виробники стали шукати нові ринки збуту. А країни, що стали купувати товари у Турції, вирішили поторгуватися. В Україну вже надійшли товари по зниженим цінам. Отже, у Бердичеві незабаром можуть з’явитися значно дешевші товари, наприклад, цитрусові.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa