Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют04-12-2015

Депутат Валерій Шелепа хоче врятувати батьків працівників міськвиконкому від добровільних батьківських внесків

Бердичів – це велика родина, де кожен допомагає і опікується проблемами один одного. Саме тому, як депутат бердичівської міської ради від ВО «Батьківщина», я хочу вирішити питання з «благодійними внесками» в школах та дитячих садочках міста Бердичева. Вважаю їх непотрібними і недоречними у сьогоднішні часи – батьки повинні платити податки, міська влада – фінансувати школи і дитячі садочки з міського бюджету.

Саме тому я підготував проект депутатського звернення, який виношу для ознайомлення. Чекаю від виборців пропозицій з цього питання.

Бердичівському міському голові
Василю Мазуру
Депутата Бердичівської міської ради
Шелепи Валерія, ВО «Батьківщина»

Депутатське звернення

До мене, як депутата Бердичівської міської ради, звернулись мешканці Бердичева з вимогою навести лад у питанні «добровільних батьківських внесків» в школах та дитячих садочках Бердичева. Батьки дітей вимагають відмінити в Бердичеві практику фінансування роботи шкіл та дитячих садків міста за рахунок батьківських коштів, що створює соціальну напругу у родинах, погіршує фінансове становище людей.

Для успішного вирішення питання з відміни «добровільних батьківських внесків» в школах та дитячих садочках Бердичева, прошу мені надати наступну
інформацію:

– скільки було зібрано коштів у формі добровільних пожертв на ремонт будівлі Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, придбання миючих та гігієнічних засобів з батьків та самих депутатів Бердичівської міської ради, працівників міськвиконкому та членів виконкому за період з 1 січня 2013 року по 1 грудня 2015 року (з зазначенням відповідної суми по кожній школі та дитячому садочку за періоди: з 1 січня 2013 року по 1 січня 2014 року, з 1 січня 2014 року по 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року по 1 грудня 2015 рок)?

– скільки було зібрано коштів у формі «добровільних батьківських пожертв» у всіх школах та дитячих садочках міста Бердичева (з зазначенням відповідної суми по кожній школі та дитячому садочку за періоди: з 1 січня 2013 року по 1 січня 2014 року, з 1 січня 2014 року по 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року по 1 грудня 2015 рок)?

– яким чином ці кошти використовувалися, на які потреби, за якою системою приймалися рішення про використання «добровільних батьківських внесків» на ті чи інші цілі в Бердичівській міській раді та її виконавчому комітеті, школах та дитячих садочках міста?

– яку потребу в коштах з міського бюджету Бердичева компенсують «добровільні батьківські внески» на ремонт та придбання необхідних матеріалів в Бердичівській міській раді та її виконавчому комітеті, школах та дитячих садочках міста Бердичева?

Прошу надати відповідь у термін, визначений законодавством для підготовки депутатського запиту по впровадженню відміни «добровільних батьківських внесків» в школах і дитячих садочках міста Бердичева, а у разі потреби – в Бердичівській міській раді та її виконавчому комітеті.

___ грудня 2015 року Валерій Шелепа
депутат Бердичівської міської ради 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa