Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют04-12-2015

У Бердичеві передноворічні ціни на продукти і на хліб підвищаться

Передноворічні дні щороку супроводжуються зростанням цін і це вже нікого не дивує. Підвищений попит – породжує підвищення цін. М’ясо по ціні близько 100 грн/кг експерти «пророкували» ще з листопада місяця. Хоч ціна на м’ясні продукти прогресивно зростає та, на благо, ще не досягла цієї планки. А от яйця ми вже купуємо за 25 грн/дес. І думаємо це ще не межа.

Та якщо деякими продуктами можна обмежитися або зменшити їх кількість споживання, то хліб завжди був тим продуктом, яким доповнювали нестачу інших і добову калорійність споживаних страв.

Та й на цей безкомпромісний продукт чекає підвищення ціни.
У Києві вже з 1 грудня підвищено ціни на соціальні сорти хліба. На думку голови аналітичного департаменту Консалтингової групи “ААА” МаріЇ Колесник, зростання цін відбудеться і у інших містах. І таке подорожчання експерти вважають обґрунтованим.
Зростання цін на зерно (відповідно, борошно), молоко (відповідно, масло), яйця, цукор, не можуть не привести до зростання ціни на хліб.

Тому, підстав у Антимонопольного комітету України повернути ціни на попередні рівні, немає, – додала аналітик. 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa