Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-11-2015

Вчителі Бердичева вже з 2016 року здаватимуть ЗНО

Про новий законопроект «Про освіту» ми писали багато. Хоч його ще не затверджено, тому можливі зміни, але готуватися до того, що «так як було раніше – вже не буде», потрібно сьогодні.

Нагадаємо, що з 2016 року вчителі та викладачі, для отримання доплат, проходитимуть добровільну сертифікацію (чит.: http://www.berdichev.biz/бердичівським-освітянам-хочеш-більш/). В першу чергу планують «посадити за парти» вчителів іноземних мов (чит.: http://www.berdichev.biz/незабаром-бердичівські-викладачі-ін/)

Але з 2021 року сертифікації підлягатимуть усі педпрацівники.

Як же буде проходити цей процес?

Механізм державної сертифікації педагогічних працівників, передбачає перевірку знань шляхом тестування з предмета викладання. Про це йдеться у пояснювальній записці до законопроекту “Про освіту”, пише osvita.ua.

“Механізм сертифікації, передбачений законопроектом, включає перевірку знань (тестування) з предмету (предметів), що викладаються, і педагогічної теорії, та перевірку педагогічної майстерності вчителя. Тестування проводитиметься на базі існуючих регіональних центрів оцінювання якості освіти”, – повідомляють автори документа.

Комісія з перевірки педагогічної майстерності формуватиметься з представників закладу освіти, де працює вчитель, та місцевих органів управління освітою.

“Рішення про проходження сертифікації та присвоєння кваліфікаційної категорії на підставі результатів тестування та висновків комісії прийматимуть регіональні (обласні) відділення центрального органу виконавчої влади, що здійснює нагляд (контроль) у сфері освіти”, – зазначається у пояснювальній записці. 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa