Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют26-11-2015

Бердичівляни з хворим серцем більше не зможуть отримати кваліфіковану допомогу

Ще нещодавно, а саме 2 листопада, мешканці Бердичева та району отримали хорошу новину, для хворих з гострим коронарним синдромом. Вийшов наказ Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, в якому були три важливих пункти:

1. Забезпечити транспортування пацієнтів з гострим коронарним синдромом з елевацією сегмента ST, які знаходяться на відстані до 100 км від м. Житомира, до відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського для проведення ургентних черезшкірних коронарних втручань у максимально короткий термін (до 2-х годин з моменту першого контакту пацієнта з медичним персоналом).

2. Відділенням лікарні забезпечити раціональне використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, закуплених централізовано МОЗ України за державні кошти за напрямом: на лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями та для надання допомоги насамперед пацієнтам з ГКС і елевацією сегмента ST.

3. Доручити головним лікарям ЦРЛ, ЦРП, ЦМЛ, райміськТМО, центрів ПМСД: активізувати роботу кардіологів, терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини щодо виявлення хворих з гострим коронарним синдромом, своєчасним направленням їх в обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського для надання спеціалізованої медичної допомоги; забезпечити доліковування та реабілітацію хворих з гострим коронарним синдромом в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання після інтервенційного лікування в обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

А, за два тижні 17 листопада, начальником Управління ОЗ Торбас О.М., вище вказаний наказ, відмінено. По дуже банальній причині – відсутність ліків.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa