Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют19-11-2015

У Бердичеві, обділену долею дитину, намагалися обділити фінансово

Діти, які зростають і виховуються у інтернатах, вже є обділеними долею. Адже, вони були позбавлені батьківської любові і піклування, не рідко навіть, при живих батьках.

Тому у народі, великим гріхом вважається ображати таких дітей та деякі посадові особи, мабуть, так не вважають. І, користуючись своїм службовим становищем, намагаються «нагріти руки».

Як повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області, у Бердичівській загальноосвітній школі-інтернаті, під час вивчення стану виплат випускникам інтернатних закладів одноразової грошової допомоги, було встановлено, що одній з випускниць видано грошову допомогу не в повному обсязі.

Відповідно до Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування”, яким передбачено виплата випускникам такої категорії не менше 6 прожиткових мінімумів, або 7 700 грн. Дитина отримала лише 500 грн.

Прокуратурою було подано позов до суду про стягнення із комунального навчального закладу, невиплаченої суми у розмірі 7200 грн.

Наразі, згідно рішення суду, допомогу виплачено у повному обсязі.

Важко сказати, що стало причиною скоєння цього не тільки фінансового, але й морального злочину, можливо неуважність відповідальних осіб. Та власну заробітну плату вони, чомусь, нараховують уважно й отримують вчасно і у повному обсязі. 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa