Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют17-11-2015

Бердичівлянам, які бувають за кордоном: зміни у Митному кодексі

Сьогодні кожен п’ятий бердичівлянин виїжджає за кордон з різних причин. Хтось їде на відпочинок, хтось у відрядження, а хтось на роботу чи навчання, або виїжджає на постійне місце проживання. Відповідно, кожен має багаж з речами, який бере з собою, або привозить з-за кордону. Тому, слід знати, що і у якій кількості можна перевозити, а також розмір мита, яке прийдеться сплатити при оформлені багажу.

Тим більше, що 12 листопада на розгляд Кабінету Міністрів України, поданий новий законопроект про внесення змін до Митного кодексу України, в якому є ряд обмежень для українців, які внесені щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Розглянемо, які зміни внесені до Митного кодексу:

– З списку товарів особистої власності виключені товари: пиво, алкогольні напої; тютюн та тютюнові вироби; товари, призначені для використання під час здійснення торговельної та професійної діяльності, крім переносних інструментів для прикладних чи загальноосвітніх наук чи мистецтв.
У той же час, допускається провозити 16 літрів пива (зараз 5), 4 літри ігристого вина (зараз 2 літри), 2 літри вина до 22% та 1 літр міцних спиртних напоїв (як і зараз), за які мито не сплачується.

– Виключено з списку безмитних товарів парфуми та туалетна вода, які пересилаються у поштових відправленнях.

– Позбавлено пільг (безмитного ввозу) обладнання для вироблення альтернативної енергетики та енергозберігаюче .

– Зменшена сума товарів з 1000 євро до 430, яка не обкладається митом, при перевезенні їх морським або повітряним транспортом. Та з 500 до 300 євро при перевезенні іншим транспортом.

– Змінено строки та збільшено список товарів, які можна перевозити, із звільненням митних платежів, при переселенні на Україну з метою постійного проживання.

– Поповнено список безмитного ввезення товарами, що були подаровані на весілля, при дотриманні певних умов, вказаних у законопроекті та, якщо вартість кожного не перевищує 1000 євро.

– Харчові продукти, як і раніше, дозволяється ввозити на суму не більше 200 євро, але (за новим законодавством) не частіше одного разу протягом 24 годин.

 

НОВИНИ БЕРДИЧЕВА

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa