Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют16-11-2015

18 листопада Бердичів пройде перевірку комісією ДСНС

Сьогодні, 16 листопада, розпочинається перевірка органів самоврядування на готовність до пожежної та техногенної небезпеки.

18 листопада спеціальна комісія ДСНС з питань техногенної безпеки прибуде до Бердичева. У рамках заходів з попередження виникнення надзвичайних ситуацій вона перевірятиме виконком Бердичівської міської ради та райдержадміністрації і вивчатиме стан реалізації державної політики цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 476 від 14.05.2015 року «Про затвердження заходів цивільного захисту на 2015 рік»

Як повідомляє прес-служба Житомирської ОДА, основною метою перевірки є надання методичної допомоги, відпрацювання заходів, спрямованих на запобігання надзвичайним ситуаціям. Голова ОДА Сергій Машковський у зверненні до присутніх, наголосив, що перевірку потрібно сприймати як допомогу у виявленні тих слабких сторін, де потрібно працювати і посилювати увагу, і закликав усіх відповідально віднестися до завдань, які ставить держава.

За період з 16 по 25 листопада перевірку пройдуть всі райони області. 25 листопада будуть підбиті і оголошені результати перевірок.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa