Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют13-11-2015

Незабаром бердичівські викладачі іноземних мов самі сядуть за парти

Міністерство освіти і науки України, після оприлюднення результатів ЗНО минулих років зрозуміло, що рівень знань наших учнів з іноземної мови дуже низький, і паралельно звернуло увагу на рівень підготовки вчителів. Виявилося, що багатьом вчителям потрібно підвищувати фаховий рівень. Адже вчитель, який посередньо сам знає мову, не може дати знання іншим. Вчитель, який же знає мову вище середнього рівня, з-за низької заробітної плати, не бажає працювати у навчальних закладах.

Тому, як повідомляє «Урядовий кур’єр», щоб звернути увагу суспільства на розв’язання цієї проблеми, 2016-й в Україні планують оголосити роком вивчення іноземної мови.
І в першу чергу будуть розроблені програми з підвищення рівня кваліфікації вчителів. «Щоб покращити рівень викладання іноземної у школах, майбутніх учителів потрібно готувати відповідно до міжнародних стандартів, а тих, що вже працюють, — перенавчати, наголосив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час гарячої телефонної лінії Кабінету Міністрів» (ukurier.gov.ua).

Програмним забезпеченням для навчання вчителів, Україну мають забезпечити міжнародні організації. Для вивчення англійської мови ресурси надасть – British Council, Інститут Гете допоможе у вивченні німецької, Французький альянс — французької, Інститут Сервантеса – іспанської, – повідомив Павло Хобзей.

Відповідно до програми, вчителям потрібно буде пройти спеціальні курси, щоб отримати сертифікат, який підтвердить їх знання і кваліфікацію.

А з введенням в дію освітньої реформи, для учнів збільшиться кількість годин іноземної мови. Вчителям початкової і базової школи будуть надані методичні матеріали, для підвищення їх фахового рівня; а вчителі старшої профільної школи, як і директори, будуть набиратися на конкурсній основі.

Отже, розпочинати свій шлях професійного росту, вчителям потрібно вже сьогодні.

 

БЕРДИЧІВ BIZ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa