Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-11-2015

Твори бердичівлян визнані кращими

Житомирщина багата на таланти. І кожна нагорода і відзнака – це не тільки гордість самого отримувача, а й гордість всього нашого краю.
Вчора у День української писемності та мови два, вже відомих своїми талановитими творами, бердичівлянина отримали особливі «подарунки».

На церемонії нагородження переможців щорічного конкурсу «Краща книга року», який проводиться в рамках реалізації заходів обласної Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради та розвитку інформаційної сфери області на 2013-2015 роки, було відзначено твори Пасічника Михайла Павловича та Кухарчука Олександра Федоровича.

Серед 41 видання авторів Житомирщини 6 видавничих видань області, організаційний комітет, у складі якого відомі письменники, літературознавці, науковці, громадські та культурні діячі, фахівці видавничої та поліграфічної галузей, визначив переможців, а також рекомендував відзначити роботи авторів і книговидавців, які вирізняються унікальністю, суспільною значимістю. Серед них і твори наших земляків.

Пасічника Михайла Павловича – автора багатьох книжок; лауреата обласних премій імені М. Шпака, імені Бориса Тена, Всеукраїнських імені Олександра Олеся, імені Василя Юхимовича, Імені Івана Огієнка, імені Лесі Українки; почесного громадянина Бердичівського району було відзначено у номінації «З глибини знань» за упорядкування видання «Письменники Житомирщини», 2 т.

Олександр Федорович Кухарчук — український письменник, автор історичних романів, член спілки адвокатів України, – отримав заслужену нагороду у номінації «Проза року» за свій третій твір циклу ««Козацька Русь. Полковник Лаврін Капуста». За свої перші два твори «Козацька Русь. Сплюндрована калина» та «Козацька Русь. Неопалима купина» Олександр Федорович був нагороджений Всеукраїнською премією імені Івана Огієнка.

Вітаємо переможців і бажаємо їм натхнення і творчих здобутків!

 

БЕРДИЧІВ BIZ

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa