Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют10-11-2015

Любимо працювати – вміємо відпочивати!

Справжній подарунок отримали освітяни СЗОШ І-ІІІ ст. №8 до професійного свята. За підтримки міської профспілки, зокрема її очільниці А.М. Цвєткової, для працівників школи було організовано екскурсію мальовничими куточками України.

Цей святковий теплий осінній день група освітян провела, споглядаючи красоти у селищі Буки Київської області, де розташований мальовничий ландшафтний парк. Він складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Під час екскурсії туристи дізналися багато цікавої інформації, відвідали храм, побачили галявину казок з красивими казковими фігурами та міні-зоопарк, де живуть лев, ведмеді, олені та інші тварини.

Ще одним відкриттям для допитливих педагогів став дендрологічний парк “Олександрія”, що знаходиться на околиці м. Біла Церква на берегах річки Рось. “Олександрія” – найбільший дендропарк України загальною площею більше 400 га, заснований у 1788 році. Флора парку нараховує понад 2500 видів рослин, на території ростуть найстаріші в Україні тюльпанове дерево та сосна Веймутова. Багато рослин для парку завозили з Польщі, інших країн Європи і світу.

Справжню насолоду отримали екскурсанти, блукаючи Малою і Великою галявинами, милуючись прилеглими архітектурними спорудами, різними видами фонтанів, водоспадів та інших малих архітектурних форм. Разом з галявинами та дібровою, ставками та річкою Рось вони утворили єдиний неповторний парковий ансамбль.

Хочеться подякувати за допомогу в організації та оплаті поїздки голові міської профспілки працівників освіти і науки м. Бердичева Цвєтковій Анжелі Микитівні, яка завжди під постійним контролем тримає питання організації змістовного відпочинку освітян нашого місЗЕЗ

 

ЗЕМЛЯ БЕКРДИЧІВСЬКА

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa