Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют06-11-2015

Незабаром у Бердичеві подорожчають хліб і будівельні матеріали

Що людині потрібно для життя? Звичайно, їжа, одяг та дах над головою. За пірамідою потреб Маслоу (Абрахам Маслоу – американський психолог, засновник «теорії людських потреб»), це первинні потреби, які людина прагне задовольнити у першу чергу. Але, чи вистачить фінансів? Адже на нас чекає чергове подорожчання.

Як повідомляє “TCH.ua” з посиланням на Всеукраїнську асоціацію пекарів, до кінця листопада подорожчає хліб. Через подорожчання зерна, борошна, цукру, олії та пального, ціни на хлібобулочну продукцію зростуть на 10-15%.

Нагадаємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства вже прогнозувало зростання цін на хліб, молоко, м’ясо і яйця до кінця 2015 року (чит.: http://www.berdichev.biz/вибори-у-бердичеві-пройшли-а-на-покращ/)

При цьому міністр агрополітики Олексій Павленко наприкінці серпня запевняв, що хліб не дорожчатиме до кінця року.

Подорожчає для бердичівлян і ремонт. І раніше це «задоволення» було не з дешевих, нині він стане майже неможливим.

Підвищення тарифів на грузоперевезення приведе до зростання цін на будівельні матеріали. По українським залізним дорогам перевозяться такі будматеріали як штукатурка, цемент, камінь, вироби з каменю, гіпсу, цементу і кераміки, чорних металів та деревини. За словами заступника виконавчого директора асоціації виробників цементу Петра Лопатьева, близько 65% виробленого цементу перевозиться по залізниці. Тому навіть при нових тарифах виробники не зможуть відмовитися від послуг залізниці, а додаткові витрати будуть змушені перекласти на плечі кінцевого покупця.


Аналогічна ситуація і у виробників мінеральних будматеріалів.

Подорожчання перевезень може призвести до падіння якості будматеріалів.
«Жорстка конкуренція на ринку, зростання транспортних витрат і відсутність державного контролю за якістю може викликати збільшення низькоякісних контрафактних будматеріалів, виробники частіше будуть практикувати недоважування», – прогнозують експерти.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa