Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют06-11-2015

У Бердичеві виділять 8 000 гривень на лікування військовослужбовців, постраждалих під час участі в АТО

Не дивлячись на те, що зараз ситуація на Сході України начебто починає стабілізуватися, і вже тривалий час панує так зване «перемир’я», під час якого позиції наших військових продовжують обстрілювати бандформування сепаратистів, війна все ще триває. Це не так гостро відчувають жителі міста Бердичева, яких, на щастя, не торкнулася антитерористична операція, та чимало бердичівських військовослужбовців і далі там, на передовій, продовжують виконувати військовий обов’язок по захисту територіальної цілісності нашої держави.

Бердичівська міська влада повинна розуміти, що на неї покладена не менша відповідальність ніж на тих, хто зараз знаходиться на війні – відповідальність за збереження життя та здоров’я постраждалих під час участі в АТО бердичівлян. Поки що з цим особливих проблем немає, але, на жаль, майже щомісяця доводиться розглядати звернення громадян, пов’язаних з виділенням матеріальної допомоги на лікування поранених та травмованих на Сході військовослужбовців.

На Офіційному порталі міста Бердичева розміщено проект рішення Бердичівської міської ради про виділення матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців або безпосередньо військовослужбовцям, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби у ході проведення антитерористичної операції у східних областях України на загальну суму в вісім тисяч гривень.

З відповідними зверненнями звернувся солдат Галяновський Данило Йосипович, 1993 року народження, матір солдата Лаврика Артура Віталійовича, 1992 року народження та дружина солдата Марущака Андрія Сергійовича, 1988 року народження. Всі вони мають відповідні підтверджуючі документи, так що думаємо, що на наступній сесії Бердичівської міської ради у новообраних депутатів не виникне ніяких заперечень з цього приводу, тож для матері на лікування її сина буде виділено матеріальну допомогу в розмірі 2000 гривень, інші отримують допомогу у розмірі по 3000 гривень. 

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa