Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют03-11-2015

Про стан пожеж в Бердичівському районі

Аналіз оперативної обстановки свідчить про негативну тенденцію щодо збільшення кількості пожеж у житловому секторі та негативних наслідків від них під час настання осіннього періоду і різкого зниження температури повітря.

Основними причинами загибелі людей є отруєння чадним газом через використання населенням для обігріву житлових приміщень несправного газового обладнання та пічного опалення.

Показник загибелі людей на пожежах на 100 тис. населення у Житомирській області – 6 загиблих, при середньому показнику по Україні – 3.

Станом на 02.11.2015 року на території району виникло 167 пожеж. В порівнянні з аналогічним періодом 2014 року кількість пожеж збільшилась на 27 випадків (62 пожежі в 2014році). На пожежах загинуло 5 людей, в 2014 році на пожежах загинуло також 4 особи. Пожежами нанесено матеріального збитку на суму понад три мільйони гривень., що на мільйон гривень більш ніж за аналогічний період 2014 року.

Основними причинами виникнення пожеж являється необережне поводження з вогнем – 117 випадки, електрообладнання – 24, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення – 12.

Головний фахівець Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл.
Пилипчук В. О.

БЕРДИЧІВ BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa