Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют02-11-2015

Вчительська спартакіада у Бердичеві: коли за професією педагог, а у душі – спортсмен

 Вони відклали у бік указки, методички, конспекти, учнівські зошити і зібралися на Центральному стадіоні Бердичева з тим, аби і собі, і своїм учням вкотре нагадати: бути здоровим і дружити зі спортом – це сьогодні життєво необхідно. Ну чи у тренді – то вже кому як. Бердичів традиційно виступив одним із міст, що приймали у себе зональний етап ХІІ-х обласних спортивних ігор серед працівників освіти.
Делегація прибула до Бердичева пристойна: конкуренцію місцевим освітянам у спортивних залах, на майданчиках і бігових доріжках склали колеги з Бердичівського, Любарського та Романівського районів. На учасників ігор чекав насичений день: доки одні мали довести свою спроможність у легкій атлетиці, інші відстоювали честь малої Батьківщини у двобоях із волейболу – у спортивній залі НВК № 10. Ті з вчителів, котрі майстерно володіли футбольним м’ячем, вирушили до Гришковець: за регламентом, на тамтешньому майданчику мали відбутися міні-футбольні зустрічі. У клубі «Біла тура», що на Ново-Іванівській, зібралися педагоги-інтелектуали: перемоги там кувалися за шаховими й шашковими дошками. У тенісній залі того самого 10-го НВК заповітні очки до загальної скарбниці намагалися вкинути майстри тенісної ракетки.


 

 

Своєю присутністю на цих іграх вони не лише собі хочуть довести власну вправність у фізичній культурі, кажуть учасники ігор: дитина завжди сприймає краще не просто повчання, а настанову, закріплену успішним власним прикладом. От вони його і покажуть.

 

 

 

За результатами змагань, бердичівські освітяни вибороли І місце у шахах, ІІ місце – у шашках, легкоатлетичному кросі і жіночому тенісі та почесну «бронзу» – у міні-футболі й волейболі. Хотілося б сказати, «вибороли у чесній боротьбі», але… За неофіційною інформацією, деякі з гостей включили до своїх команд професійних спортсменів, бердичівляни ж, як того вимагають правила, були представлені суто звичайними вчителями. Але то нічого, кажуть, у спорті важливі не лише найвище місце на п’єдесталі чи участь: якщо ти – чесна людина, то це – вже величезна перемога.

 

 

 

 

 

 

Телеканал  ВІК 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa