Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-10-2015

У Бердичеві нічні поїзди відмінять, а приміські замінять автобусним перевезенням

Нагадаємо, що з 21 жовтня «Укрзалізниця» перейшла у приватну власність і стала Публічним акціонерним товариством Українська залізнична дорога. Відповідно, на українські залізниці чекають великі зміни і реформи. Вчора, 29 жовтня, в.о. голови правління компанії Олександр Завгородній розповів, що чекати пасажирам поїздів.

Довгі відстані обслуговуватимуть швидкісні поїзди і нічні поїзди далекого прямування (кількість яких з часом буде значно зменшена). Збільшиться інтенсивність руху, тобто час між рейсами буде становити не більше 3-4 годин. На відстані більше 350 км поїзди будуть курсувати без зупинок. Такі поїзди ходитимуть тільки з великих вузлових станцій. З проміжних станцій до вузлових курсуватимуть електропоїзди (на відстані до 100 км) та міжрегіональні поїзди (на відстані 120-350 км). Комфорт на таких маршрутах підвищиться, але зросте і ціна.

Наприклад, якщо вам потрібно дістатися до Одеси чи Дніпропетровську. Потрібно буде доїхати до Києва, а звідти Ви зможете дістатися швидкісним експрес-потягом до необхідної станції. Прохідних поїздів не буде.
Все це дозволить економити фінансові ресурси УЗ і прискорить рух потягів.

Нічні поїзди будуть поступово замінятися електропоїздами з зручними сидіннями, санвузлами, барами та 4-ма класами пасажирських місць. Швидкість цих потягів 120км/год.
Програма відміни поїздів 1 грудня буде вивішена на сайті. В процесі вона буде обговорюватися і корегуватися.

Збиткові маршрути на близькі відстані (до 100 км) будуть замінені автобусними перевезеннями.

Ціни на пасажирські перевезення зростуть. Вони будуть проіндексовані по ряду потягів в залежності від маршруту прямування, довжини шляху і конкуренції з автобусним транспортом.

Як сказав Завгородній: «Якщо ми хочемо отримати якісну послугу, слід змінювати світогляд».

Бердичів BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa