Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-10-2015

Поліомієліт вже в Україні! Бердичівські лікарі закликають робити дітям щеплення

Бердичівські лікарі б’ють тривогу: в Україні зафіксовано спалах поліомієліту. Із кожним днем, констатують, кількість інфікованих зростає. Головною причиною панування хвороби медики називають низьке охоплення профілактичними щепленнями дітей, віком до 5 з лишенім років – найвразливішої через несформовану ще імунну систему категорії населення.


Поліомієліт на початку дещо схожий на застуду чи кишкову інфекцію, інформують лікарі: спостерігається висока температура, головні болі, болі у животі, горлі, нудота, блювота. Найнебезпечніша форма поліомієліту – як правило, параліч ніг і дихальних м’язів. Для припинення циркуляції вірусу у навколишньому середовищі, наголошують медики, необхідна додаткова імунізація.

 

 

Вакцинація необхідна для того, аби повністю захистити дитину від захворювання на поліомієліт, продовжує Валентина Ковальчук, і складається вона з 3-х раундів.

 

 

Протипоказаннями до вакцинації, зі слів лікарів, є важкі комбіновані імунодефіцити та захворювання на СНІД. Аби уникнути небажаної реакції на щеплення, продовжують, перша вакцинація проводиться інактивованою поліомієлітною вакциною. Саме після 1-го щеплення, попереджають, може виникнути вакциноасоційований поліомієліт. 2-ге щеплення вже є безпечним. Перед тим, як відмовлятися від щеплення, бердичівські лікарі радять батькам добре зважити усі «за» та «проти». І таки провести вакцинацію.

 

 

 

 

 

Телеканал  ВІК 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa