Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют30-10-2015

Бердичів:Учні 4-го ПТУ стали володарями Кубку «Спорту для всіх»

На стадіонах, у клубах та у спортивних залах протягом місяця за кубок міського центру «Спорт для всіх» змагалися 4 команди професійно-технічних училищ Бердичева. Щосереди кожній із них була надана можливість проявити себе по максимуму у різних видах спорту. Почали з міні-футболу на «Шкірянику»: за результатами футбольних баталій, першими на цьому етапі стали учні ПТУ № 4.У клубі «Біла тура» відбувся етап 2-й: учасники спортивного дійства грали у шахи. Командне І місце у цих змаганнях здобули представники Бердичівського вищого професійного училища. Вони ж стали переможцями і у наступному етапі спартакіаді – змаганнях з волейболу. Та перевага ця тривала рівно до тієї середи, коли учасники змагань зійшлися у двобоях із шашок. І знову командне «золото» у ПТУ № 4.
Тож усі чекали на останній день заходу – день змагань із настільного тенісу. Можливо, то стіни, що, як відомо, допомагають своїм, а можливо – досконала фізична підготовка і серйозне ставлення до уроків фізкультури, та тільки перемогли у фінальному етапі його господарі – команда 4-го ПТУ.

 

 

 

Отже, І загальне командне місце у Кубкові «Спорту для всіх» дісталося представникам ПТУ № 4, на щабель нижче опинилися учні Бердичівського вищого професійного училища, третьою на цих змаганнях стала команда професійного будівельного ліцею. Організатори заохотили усіх призерів дипломами, переможці отримали головний приз змагань – Кубок.

 

 

 

 

 

Телеканал  ВІК 

 

 

 

 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa