Про містоМіська владаПідприємства та бізнесПропозиції для інвесторівГуманітарна сфераСервіс та відпочинокСервіс та відпочинок

 
 
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитикаКурсы валют
Курсы валют
Курсы валют29-10-2015

Перероблене м’ясо таки викликає рак

Перероблене м’ясо — бекон, шинка, сосиски — дійсно викликають рак. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ).

У доповіді організації йдеться про те, що 50 г переробленого м’яса на день, а це менше, ніж два шматочки бекону, підвищує ризик захворювання на рак прямої кишки на 18%, пише BBC Україна.

У ВООЗ також вважають, що червоне м’ясо «можливо є канцерогенним», проте докази цього обмежені. Водночас там заявляють і про те, що споживання м’яса має свої переваги для здоров’я.

Переробленим м’ясом вважають продукт, який модифікували, аби подовжити його термін придатності або ж змінити смак. Наприклад, йдеться про копчення, консервацію, додавання солі чи інших консервантів. Саме те, що додається до м’яса, і містить ризики захворювання на рак.

ВООЗ дійшла таких висновків на основі порад від Міжнародної агенції із дослідження раку, що має доступ до великого масиву наукових даних.

Бердичів BIZ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
TyTa